ΚΟΦΤΕΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΟΦΤΕΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ

ΚΟΦΤΕΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Διονυσης
[ Administrators ]=[ Moderators ]
[ Administrators ]=[ Moderators ]



Αριθμός μηνυμάτων : 525
Points : 1455
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2011
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα   Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα EmptyΔευ Ιουλ 24, 2017 3:34 am

Η αληθινή προσευχή
ΔΟΞΑ Ο ΘΕΟΣ Ο ΥΨΙΣΤΟΣ Ο ΑΓΙΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ
ΕΙΡΗΝΗ ΤΩΡΑ ΥΙΟΣ ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΩΡΑΣ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 44542813
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 48424012
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 21762212

Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,ΤΟ ΤΑΜΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΚΠΛΗΡΩΘΕΙΚΕ ,Ο ΥΨΗΣΤΟΣ ΜΑΣ ΣΥΧΩΡΕΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΚΥΡΙΧΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΟΥ. ΑΙΩΝΊΑ ΕΙΡΉΝΗ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19511111

Το φαναράκι μου έπεσε το πασχα στην Αγία Σόφια στη Πάτρα to 2011 (εγώ μένω στον αριστερό δρόμο μετά το συντριβάνι ,με τα ωραία δέντρα δεν ειναι τυχαία και η οδό που μένω )άλλα και πάλη δεν είναι τυχαίο,το κτίριο που μένω μιαζη με εκκλησιά,άλλα και πάλη δεν είναι τυχαίο,οσες ειναι η σφραγιδες της αποκαλυψης ειναι και τα 7 γιψινα τα οπια εχει ,που συμβολιζουν,την λυση των 7 σφραγιδων της αποκαλυψεως.Πάρα πολα  στοιχεία δείχνουν ότι λέω την αλήθεια,έτσι  έπεσα σε πειρασμούς ,δύσκολες και υπεράνθρωπες δοκιμασίες,κανενας πραγματικα δεν μπορει να καταλαβη τη ενοω,ευτυχως που ειμαι καλα,(διότι λίπη και δοκάρι από οικοδομης γωνιά)........................................Τίποτα όμως δεν είναι τυχαίο.............Έλυσα στην πραγματικοτητα  της 7 σφραγίδες της αποκάλυψης.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18485510
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 22366412

Το φαναράκι είναι σε Κίτρινο-Πράσινο χρώμα και είμαι πολύ ευτυχής γιαυτό διότι το κεράκι το λευκό που βλέπουμε μέσα είναι ότι ήρθε ο ιππείς ο λευκός,ο χριστός της αποκάλυψης,ο ανασταντας βασιλεύς,υιός παντοκρατωρ και σημείο της αιωνιου ζωής και της ανάστασης νεκρών,το όνομα μου είναι Διονύσης άλλα και πάλι δεν είναι τυχαίο....διότι αλλαξε το επώνυμο του παπουλη μου όταν έφυγαν  από εκεί  διωγμένοι, από τη Μικρά Ασία και έφτασε ορφανός πολύ μικρός, στην Κρήτη.....(πάλη ώμος αλαζη  το επώνυμο μου από το σόι μου ενω όλοι οι συγγενείς μου ξεκηνα το επονυμο από Στεφάνουδα)....(εμάς στην οικογένεια μου έχει  αλαξει  σε Στεφάνιδα....)...(και πάλι δεν είναι τυχαίο γιατί έχει αλλαξη από τη γέννηση του πατέρα μου πριν 67 χρόνια το επώνυμό μου και όχι τώρα,και πάλι δεν είναι τυχαίο,Σχεδόν όλοι οι συγγενείς μου ,μένουν σε καπια οδό,με το όνομα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΥ...ΜΕΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ......ΆΓΙΑ ΣΟΦΊΑ....ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ...αλλά και εκτός των Πατρών οι συγγενής μου μένουν ,ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ στο Αίγιο και εκεί είναι πριν γεννηθεί​ ο πατέρας μου,πάνω από 80 χρόνια... κλπ.Ολα τα στοιχεία  δειχνουν ότι την αλήθεια είπα,.Διότι μένουν εκεί πριν γεννηθώ εγώ άλλα και ο πατέρας μου δυλαδη πάνω από 80 χρονια.αλλα και πάλι δεν είναι τυχαίο γιατί?Στην δουλεία οπού δουλεύω το 1979 την ξεκίνησε ο μάστορας που δουλεύω ,το 1979 γεννήθηκα....αλλά εχει φτιάξη με των αδερφό του,ένα ασανσέρ σε οδό Κωνσταντίνου Παλαιολόγου,το περίεργο δεν είναι όμως αυτό....άλλα ο αριθμός της πολυκατοικίας,που είναι το (11) και πάλι δεν είναι τυχαίο και σε άλλα (γραφεία  με ασανσέρ),υπάρχουν στιχοια με το (11)

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19511610

και πάλι δεν είναι τυχαίο θα με είχαν βάφτιση και Νίκο ,το όνομα του παππου μου,δεν ηρθε ώμος στην βάφτιση μου και την τελευταία στιγμή, μου έδωσαν το όνομα του Ζακυνθινου προπάππου μου Διονύσιος  ) και πάλι δεν είναι τυχαίο έγραψα από το ΘΕΟ ολου του κοσμου την ενδέκατη εντολή,την τέλεια εντολή των αληθινο ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19453010

και πάλι δεν είναι τυχαίο αληθινα έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκαλύψεως και πάλι δεν είναι τυχαίο μου αποκάλυψε ότι (((σε όλους τους προφήτες ,μπέικε μέσα τους το πνεύμα του σατανά οπου οι εκκλησίες του έφτασαν το αίμα των ανθρώπων μεχρι το γονάτο του βοδιού. Η διδασκαλία που εκπλήρωσε ο σατανάς είναι του προφήτη Ιησού Χριστόυ της Μαριάμ της παρθένας,η διδασκαλία της θυσίας αθώων ανθρώπων,με αυτή την ειρήνη που σκότωσε όλους όσους των πίστεψαν και βαζη σε μίσος αυτή η αδικία όλους τους ανθρώπους και ακολουθούν πόλεμοι,όλες οι εκκλησίες και οι ναοί  του σατανά σκοτωνουν αθώους ανθρώπους σε ολλες της θρησκείες.)))και πάλι δεν είναι τυχαίο μου ειπε Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ(Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ  είναι η ανώτερα διδασκαλία σε όλες της θρησκείες άλλα και σε όλες της ημερομηνίες του συμπαντος κόσμου,διοτι οτι ειναι απο των ΥΨΙΣΤΟ τελειο ειναι των ευχαριστο που επελεξε εμενα,να σας προσφερο το ΑΓΙΟ ΔΩΡΟ)-έτσι μου έδωσε την (τέλια  μεγάλη σοφία) την ώρα που έβρεχε(ΈΧΩ 20 ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΈΛΩ ΌΛΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΚΌΨΩ ΚΑΝΈΝΑ, ΈΤΣΙ ΕΊΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΆ ΤΗΣ ΓΗΣ,ΕΣΕΝΑ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΏΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΎΝΗ ΣΟΥ,ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΑΛΉΘΕΙΑ ΕΣΎ ΘΑ ΚΡΗΝΗΣ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΥΣ),απάντησα ας τους κρήνη (Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ)σταμάτησαν οι κεραυνοί.

Σκεφτικά οτι  αυτό είναι  το σωστό θέλημα του Θεού μας και παλη μου ειπε ο ΘΕΟΣ όλων μας,(ΘΑ ΈΒΑΖΑ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΝΙΚΉΣΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ ? ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΓΝΩΡΊΖΩ ΚΑΙ ΕΣΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΩΝ ΔΕΙΞΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ.ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΗ ΕΑΝ ΘΑ ΔΙΑΓΡΆΦΟΥΝ ΟΙ ΆΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΒΛΊΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.)

Ολα τα στοιχεία  δειχνουν ότι την αλήθεια είπα,οτι πραγματικά εκπλήρωσα όλες της γραφές και αληθινα έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκάλυψης.
Αλλα πρεπει να γινη γνωστό σε όλους τους ανθρώπους της Γης,ολες οι μανάδες και οι πατεράδες να δουν,όλοι τα παιδιά τους στον παράδεισο και τώρα που είμαι ζωντανός,ότι γραφή δεν ξεγραφη,παραδίδοντας ως εκλεκτός του ΘΕΟΥ σε ολους ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ με την εντολη του ΥΨΙΣΤΟΥ έκρινα ζώντας και νεκρούς,είναι όλοι οι άνθρωποι και όλες οι ψυχές  αθώοι,οι παντες και τα παντα,άλλα θα πρεπει να τηρήσουν την ενδεκατη εντολή του ΘΕΟΥ όλων μας,διότι από τα ευαγγέλια του σατανά,που τα ποδάρια του είναι όλη οι προφήτες ,σκοτώθηκαν οι άνθρωποι,με πόλους και (((ύπουλους τρόπους.Διοτη απο κάθε δολοφονία και κάθε θυσία άλλα και κάθε αδικία, βγαινη μεγαλύτερο μίσος στους λαούς,μίσος αιώνιο  και ολα τα έθνη της γης βρίσκονται σε κίνδυνο ,εσεις φτιαξατε της θρησκειες για να σκοτωνουν τους ανθρώπους,οχι να τους ωφελούν,άνομοι οπός εισται,με την ανομια κλίνεται όλοι το μάτι στους εμπόρους ναρκωτικών και όπλων.))) και οι εκκλησιές των προφητών (έκλεβαν) της περιουσίες ,ενώ τους έλεγαν να μην κλέβουν, αντί να μπουν η κλέφτες ,έμπαιναν η ιερής και τους έπαιρναν της περιουσίες τους και ολόκληρα τα σπίτια των πλανεμένων πιστών και τους σκότωναν της (οικογένειες και τους βάφτιζαν μάρτυρες του Ιησού Χριστού και των υπόλοιπων προφητων του σατανα του Ισραηλ) είναι άκυρα πλέων τα ευαγγέλια όλον τον εκκλησιών του κόσμου. Καμια εκκλησια δεν είναι άξια να είναι με το ΘΕΟ.

Παρόλα αυτά όλοι μαθαίνεται την αλήθεια,ότι όλοι οι προφήτες είναι άνθρωποι,άρα όσοι είναι άνθρωποι θα διεκδικήσουν τη νίκη. Αυτό το ευαγγέλιο είναι το τελευταίο του κόσμου,όσοι το εκπληρώσουν σωστά η ακόμα το έχουν ιδοι εκπλήρωση σωστά και ας έχουν φιγη απο τη ζωή,αρκεί να λατρεύουν  μόνο το ΘΕΟ όλων που δημιουργείσαι την ζωή στο τελειο σύμπαν και (((((οχι σε προφήτες))))),μόνο το ΘΕΌ,ο θΕΟΣ όλων μας θα τους πραγματοποίηση  μια μεγάλη χάρη,μόνο προς το (καλο όλων). Του νικητή του κάνω δώρο τη κρίση μου και δεν μπορεί με κανένα τρόπο να καταστρέψει τη συχώρεση ολου του κόσμου,άλλα και για παντα θα εκπληρώνει  αιώνια την ενδεκατη εντολή ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,καλή δύναμη σε όλους.

Ανεξάρτητα αν το ευαγγέλιο ήταν μια η πολλές σελίδες,αυτό είναι το σωστό.Ο νικητής θα βγη απο αυτό το τελευταίο ευαγγέλιο,διότι  η ενδεκατη εντολή είναι ((((ανώτερα διδασκαλία και μάλιστα νίκησε το σατανά )))) διότι ξεπερναη σε σοφία ακόμα και το ευαγγελιο του πανούργου και ύπουλου σατανά της Μαριάμ της παρθένας που θανάτωσε για 2016 χρόνια το ένα τέταρτο της Γης ,αλα και ολα τα ιερά ευαγγέλια κάθε χρονολογίας,στον κόσμο. Οτι γραφή δεν ξεγραφη!!!

Πως μπορουμε όλοι οι άνθρωποι αυτής εδώ της Γης,να μιλάμε για αγάπη και δικαιοσύνη αν δεν έχουμε μέσα στην ψυχή μας,ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.

Η Θεία (αγάπη) ο Θείος (έρωτας) τα οικόπεδα στο (παράδεισο) η (εικονολατρία ΜΕΓΑ αποπλάνηση της αληθινής αγάπης,μεγα ασθενεια και εληψη του αληθινού και της πραγματικοτητας  ) τα ( οράματα και οι πράγματι (((κακές))) προφητείες ) οι ( απειλές οτι θα πέσετε στη κόλαση ) αλά και η ((((((((δύναμη της συνήθειας))))))) ,δε θα πιστέψετε τίποτα στην αρχή από όσα γράφω ,αλλά όταν δεν θα γινη η δευτέρα παρουσία ποτέεεεεεεεε,ουτε στον (τελευταίο ασπασμό) ~  (εγώ είμαι τώρα 37 χρόνον) μετά από καιρό θα καταλάβετε ,μετά θα με πιστέψετε,σώστε τα παιδιά όλου του κόσμου αγωνιστείτε όλοι για την ειρήνη!!!!κοφτερή ανατολή Διονύσης,


((((((((((ΔΟΞΑ Ο ΘΕΟΣ Ο ΥΨΙΣΤΟΣ Ο ΑΓΙΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ))))))))))) να προσεύχεστε μόνο στο Θεό και να μην εκδικιστε τους ανθρώπους της Γης συχωρέστε τους όλους



Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Curve-11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13001110

Ιππείς λευκός,υιός παντοκρατορ.Χριστος Κοφτερή Ανατολή(ΟΠΙΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΗΡΑΞΗ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ,ΑΛΑΖΗ ΤΟ ΘΥΣΙΑΣΤΗΡΙΟ)ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΉΣΕΙ ΤΟ ΑΡΝΙ ΤΟ ΑΡΝΙ ΘΑ ΤΩΝ ΝΙΚΙΣΗ,ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΧΑΣΩ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ ΤΩΝ ΑΙΩΝΟΝ.ΦΕΥΓΗ ΤΟ ΘΥΣΙΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑ,ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΘΥΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 21687710

Εδω είναι μια οφθαλμαπάτη φαίνεται ένας σταυρός στο λαιμό,δεν το έχω κανη εγώ ειλικρινα,βγήκε πάνω στη φωτογραφία μόνο του.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13015310

Στη πραγματικοτητα στο κεράκι μέσα φαίνεται αυτό το σημάδι ενα ματάκι και κάτι γραμμούλες από κάτω


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Mark-s10

Με ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ γινονται οι ανθροποι ανικιτη.Τωρα σατανα,αφου εσυ πηρες τη θεση του Ιησου Χριστου μετα τη σταυρωση και εγω συνεχιζω μετα τη σταυρωση των χριστιανων,με εντολη του ΥΨΙΣΤΟΥ!!!!!!!!!!Αν εισαι ο ΘΕΟΣ πραξε την 11 εντολη στους ανθρωπους,χωρις να τους σκωτοσης!!!


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 12963810
Ωταν δωθει η εντολη απο των ΥΨΗΣΤΟ θα δουν οι ανθρωποι την ανασταση νεκρων,που θα δωθη μεσα απο το φαναρακι

Τα κοινά σημεία με τα φαναράκια στην Παναγιά της Τήνου, η ίδια σχεδόν πλατεία και το φαναράκι,τα σημεία των καιρών συνεχίζουν

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17759712

τα κοινά σημεία ο χριστός της αποκάλυψης είναι ο (ΝΕΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ )εδώ έζησα τα πρώτα 7 μου χρόνια η ίδια σχεδόν πλατεία με την πλατεια στην  Παναγιά της Τήνου
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17759710
Αλλα και η άλλη πλατεία οπού μεγάλωσα σε Κωνσταντίνο είναι αφιερωμένη ,πλατεία Νόρμαν η Κωνσταντίνου Παλαμά ,κοιματε στα μαρμαρα.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17191610


Τα κοινά σημεία  ειναι το σχολείο οπου πηγα  το 11 δημοτικο σχολειο πατρων,που να το ήξερα ότι καπια στιγμή στη ζωή μου θα μου έδινε ο θΕΟΣ τη σπουδαιότερη εντολή του κόσμου,την 11 εντολή των αληθινο ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ οπου έλυσα την αποκαλύψει .Αλλα και στο γυμνάσιο οπού πήγα και εκει 11ο ηταν!!!

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΗΓΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΩ,ΕΩΣ ΤΟ 1986,ΕΔΩ ΦΕΝΕΤΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟ ΤΗΝ 11 ΕΝΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΙΤΑ,ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΡΑΦΕΣ!ΕΛΥΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ!!!ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΗ ΕΚΕΙ Η ΕΝΤΟΛΗ?ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΛΕΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 20953810
11ο γυμνάσιο πατρων
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17973510
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 11-_du11
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17038710

11 Χ,ο αποκαλυπτων την αλήθεια !!!! ΕΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΚΚΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13151510
Τα σημεία των καιρών,Γρηγορείτε και προσεύχεσθε-ΔΟΞΑ Ο ΘΕΟΣ Ο ΥΨΙΣΤΟΣ Ο ΑΓΙΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 16865110
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 16864710
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 16939510
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 16830612
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 17425910
Ελλάδα - GREECE 2017 Ιππείς λευκός,υιός παντοκρατορ.Χριστος Κοφτερή Ανατολή.Ο νικητής της αποκάλυψης,τα σημεία των καιρών,ο εκλεκτός του ΘΕΟΎ.Η συμαια της Ελλάδας στα ουράνια του ΘΕΟΎ!!!!!
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18320710
Έταξα στον ΥΨΙΣΤΟ ολλα τα Ελληνικά ονόματα,όλους όσους ήταν και θα είναι Ελληνες και το τάμα έγινε δεχτό,Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ είναι το αληθινο ευαγγελιο των ανθρώπων.Στη συνέχεια όλους όσους είναι από των ΎΨΙΣΤΟ,όλους και πάλη το τάμα έγινε δεχτό.
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18342310

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα The-7-12
Τα κοινά σημεία είναι και τα (7 γύψινα ) στην πολυκατοικία που μενω,ο μηχανικός πρέπει να είχε έμπνευση!!Ότι πήραμε απο το Ισραήλ είναι από το σατανά,έλυσα την αποκάλυψη αληθώς,έλυσα και της 7 σφραγίδες κανονικά!!!
Όσες η 7 σφραγίδες της αποκάλυψης και οι 7 άγγελοι της αποκάλυψης τωσα και τα 7 γύψινα στη πολυκατοικια που μένω.Η ενδεκατη εντολή είναι Ο ΛΌΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,το αληθινο ευαγγελιο του ΥΨΙΣΤΟΥ!!!Ολα τα ιερά κείμενα του κόσμου είναι άκυρα.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Image112

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13015410

Εδω σχηματιστηκε στην πολυκατοικια που μενω,απο τα νερα της βροχης,οτι καπιος βγαζη καπιον απο το εδαφος,αλλα και στα πλακακια φενονται οι καβαλαριδες της αποκαλυψης,το περιεργο ειναι οτι,τα πλακακια δεν ειναι της επιλογη μου,αλλα ετσι ηταν απο την αρχη,πριν παω στο σπιτι.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 21768311

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 22008310

Σβήσε τα ψεύτικα ιερά κείμενα και βγες μία βόλτα στη βροχή!!!!


Το ((((((χλωρό ή πράσινο άλογο)))))))
Καὶ ὅτε ἤνοιξε τὴν σφραγῖδα τὴν τετάρτην, ἤκουσα φωνὴν τοῦ τετάρτου ζῴου λέγοντος· Ἔρχου. 8 καὶ εἶδον, καὶ ἰδοὺ ἵππος χλωρός, καὶ ὁ καθήμενος ἐπάνω αὐτοῦ, ὄνομα αὐτῷ ὁ θάνατος, καὶ ὁ ᾅδης ἠκολούθει μετ' αὐτοῦ· καὶ ἐδόθη αὐτῷ ἐξουσία ἐπὶ τὸ τέταρτον τῆς γῆς, ἀποκτεῖναι ἐν ῥομφαίᾳ καὶ ἐν λιμῷ καὶ ἐν θανάτῳ καὶ ὑπὸ τῶν θηρίων τῆς γῆς.

O τέταρτος και τελευταίος καβαλάρης ονομάζεται Θάνατος. Από όλους τους καβαλάρηδες, είναι ο μοναδικός στον οποίο το κείμενο το ίδιο δίνει ρητά ένα όνομα. Σε αντίθεση με τους άλλους τρεις, αυτός δεν περιγράφεται μεταφέροντας κάποιο όπλο ή αντικείμενο, αντί αυτού τον ακολουθεί ο Άδης. Ωστόσο, εικονογραφήσεις συνήθως τον απεικονίζουν κουβαλώντας ένα δρεπάνι (όπως ο Grim Reaper), σπαθί ή κάποιο άλλο εργαλείο.

Το χρώμα του αλόγου του Θανάτου γράφεται σαν χλωρός (khlōros) στα αυθεντικά Κοινά Ελληνιστικά,[10] το οποίο μπορεί να σημαίνει είτε πράσινο/πρασινωπό-κίτρινο[9] είτε χλωμό/ωχρό.[11] Το χρώμα συνήθως μεταφράζεται σαν χλωμό ενώ στακτερό, ανοικτό πράσινο και κιτρινοπράσινο είναι άλλες πιθανές ερμηνείες. Με βάση τις χρήσεις της λέξης στην ιατρική βιβλιογραφία της Αρχαίας Ελλάδας, μερικοί λόγιοι υπαινίσσονται ότι το χρώμα αντανακλά την ασθενική χλωμάδα ενός νεκρού σώματος. Σε μερικές μοντέρνες καλλιτεχνικές απεικονίσεις, στο άλογο δίνεται ένα ευδιάκριτο πράσινο χρώμα.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19260513

Καὶ εἶδον ὅτι ἤνοιξε τὸ ἀρνίον μίαν ἐκ τῶν ἑπτὰ σφραγίδων· καὶ ἤκουσα ἑνὸς ἐκ τῶν τεσσάρων ζῴων λέγοντος, ὡς φωνὴ βροντῆς· Ἔρχου. 2 καὶ εἶδον, καὶ ἰδοὺ ἵππος λευκός, καὶ ὁ καθήμενος ἐπ' αὐτὸν ἔχων τόξον· καὶ ἐδόθη αὐτῷ στέφανος, καὶ ἐξῆλθε νικῶν καὶ ἵνα νικήσῃ. Κεφ.6:1-2[2]

Λόγω του παραπάνω αποσπάσματος (Η πιο συνήθης μετάφραση στα αγγλικά), ο Λευκός καβαλάρης αναφέρεται στην Κατάκτηση[3] (όχι στον Λιμό,δες παρακάτω). Το όνομα θα μπορούσε να ερμηνευτεί σαν "Νίκη", κατά την μετάφραση που βρέθηκε στην Βίβλο της Ιερουσαλήμ (οι ελληνικές λέξεις προέρχονται από το ρήμα νικάω-ω, να υποτάσσω, να καταβάλλω). Κουβαλάει ένα τόξο και φοράει το στέμμα ενός νικητή.

Η ακριβής φύση και η ηθικότητα του αποκαλυπτικού άσπρου καβαλάρη είναι λιγότερο ξεκάθαρη. Έχει αμφισβητηθεί ότι άλλοτε συμβολίζει το κακό και άλλοτε την δικαιοσύνη από πολλαπλές πηγές.

Ο συμβολισμός του κακού[
Οι άλλοι τρεις καβαλάρηδες συμβολίζουν το κακό, τις καταστροφικές δυνάμεις, και δοσμένοι στον ενοποιητικό τρόπο με τον οποίο και οι τέσσερεις παρουσιάζονται και περιγράφονται, είναι πολύ πιθανό ότι και ο καβαλάρης είναι αντίστοιχα κακός. Έργα τέχνης τα όποια δείχνουν τους καβαλάρηδες σαν μια ομάδα, όπως η περίφημη ξυλογραφία του Άλμπρεχτ Ντύρερ, προτείνει μια ερμηνεία οπού και οι τέσσερις καβαλάρηδες εκπροσωπούν διαφορετικές απόψεις της ίδιας δοκιμασίας.

Ο πρώτος καβαλάρης συνήθως συνδέεται με τη στρατιωτική κατάκτηση.[3] Μια ερμηνεία, η οποία πραγματοποιήθηκε από τον ευαγγελιστή Μπίλλυ Γκράχαμ, απεικονίζει τον καβαλάρη του άσπρου αλόγου με τον Αντίχριστο[6]., ή μια αντιπροσώπευση ψευδοπροφητών, παραθέτοντας διαφορές ανάμεσα στο άσπρο άλογο της αποκάλυψης 6 και τον Ιησού πάνω στο άσπρο άλογο στην αποκάλυψη 19. Στην αποκάλυψη 19 ο Ιησούς έχει πολλά στέμματα, αλλά στην αποκάλυψη 6 ο καβαλάρης έχει μόνο ένα.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13012617
Ο συμβολισμός του δικαίου
O Ειρηναίος, ένας χριστιανός θεολόγος του 2ου αι. με επιρροή, ήταν ανάμεσα στους πρώτους που ερμήνευσε αυτόν τον καβαλάρη με τον Χριστό τον ίδιο, με το άσπρο του άλογο να αντιπροσωπεύει την επιτυχή διάδοση του ευαγγελίου. Διάφοροι λόγιοι από τότε έχουν υποστηρίξει αυτήν την θεωρία, παραθέτοντας την μετέπειτα εμφάνιση του Χριστού ιππεύοντας ένα άσπρο άλογο εμφανίζοντας σαν "Ο λόγος του Θεού" στην αποκάλυψη 19.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Mark-s10


Επιπλέον, νωρίτερα στην Καινή Διαθήκη, το ευαγγέλιο του Μάρκου[1][8] υποδεικνύει ότι η πρόοδος του ευαγγελίου μπορεί πράγματι να προηγηθεί και να προμηνύει την αποκάλυψη. Το άσπρο χρώμα έχει επίσης την τάση να αντιπροσωπεύει το δίκαιο στην βίβλο, και ο Χριστός απεικονίζεται σε άλλες περιπτώσεις σαν ένας κατακτητής. Παρόλα αυτά, αντίθετες ερμηνείες διαφωνούν ότι ο πρώτος από τους τέσσερις καβαλάρηδες δεν είναι ο καβαλάρης από την αποκάλυψη 19. Περιγράφονται σημαντικά με διαφόρους τρόπους, και ο ρόλος του Χριστού σαν τον αμνό που ανοίγει τις επτά σφραγίδες το καθιστά απίθανο ότι θα ήταν και αυτός μια από τις δυνάμεις που ελευθερωθήκαν από τις σφραγίδες.

Εκτός από τον Χριστό, ο καβαλάρης θα μπορούσε να συμβολίζει το Άγιο Πνεύμα. Το Άγιο Πνεύμα έγινε κατανοητό ότι κυρίευσε τους Αποστόλους την ημέρα της Πεντηκοστής μετά την αναχώρηση του Ιησού από την Γη. Η εμφάνιση του αμνού στην αποκάλυψη 5 δείχνει τον θριαμβευτικό ερχομό του Ιησού στον Παράδεισο, και ο άσπρος καβαλάρης θα μπορούσε να συμβολίζει την αποστολή του Αγίου Πνεύματος από τον Ιησού και την πρόοδο του ευαγγελίου του Ιησού Χριστού.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Η ενδεκατη εντολή-η πρώτη μεγάλη συντελεια του κόσμου
άνοιξα και έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκαλύψεως με την ενδεκατη εντολή διότι δεν έχω εγώ ((( απώλειες ))) η τέλια συγχωρεση , η τέλια αγάπη , ολα στο τελειο μηδέν,όλοι μαζί ειμαστε τελειοι,έναν θεό εχουμε όλοι οι πάντες,των δημιουργό μας !!!Ότι γραφη δεν ξεγραφη !!!!




Ειπε ο Ιησους Χριστος - θα γνωρίσετε την αλήθεια και η αλήθεια θα σας ελευθερώσει
Μη φοβάστε! Θα είμαι μαζί σας κάθε μέρα Μέχρι τη συντέλεια του κόσμου!

Η ενδέκατη εντολή η Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ειναι πρώτη μεγάλη συντέλεια του κόσμου.
Η νέα μέρα μια νέα ανατολή σε ολόκληρο το κόσμο,θα γίνουν πολα θαύματα απο των Αγιο ΘΕΟ μας,από τους ουρανούς για να σφραγιστή η αλήθεια και ο λόγος του.

ΕΑΝ δεν γινη το 2018 έως το 2029 η δεύτερα παρουσία,σκοτώνουν άδικα οι φονιάδες όλων των προφητων του σατανά αθώους ανθρώπους ,αλαξτε και πιστέψτε μόνο στο ΔΗΜΙΟΥΡΓΏ,κλείσε τα fakebook και βγες μια βόλτα στη βροχή.


Το υπέρ αρνιο της αποκάλυψης ,ο Χρίστος διάβασε το βιβλίο της ζωής.




Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Apokal10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Four_h10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Oii-ee10
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 20638610
Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΝΙΟΥ - Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΙΟΝ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
(1) (ΜΙΑ) ΘΡΗΣΚΕΊΑ ΥΠΆΡΧΕΙ (1) (ΕΝΑΣ) ΥΨΙΣΤΟΣ ΘΕΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13043412


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Διονυσης στις Πεμ Ιαν 17, 2019 4:55 am, 26 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://11entolh.forumgreek.com
Διονυσης
[ Administrators ]=[ Moderators ]
[ Administrators ]=[ Moderators ]



Αριθμός μηνυμάτων : 525
Points : 1455
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2011
Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα   Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα EmptyΔευ Ιουλ 24, 2017 3:34 am

Η αληθινή προσευχή στον ΎΨΙΣΤΟ.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 171010

ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΟΦΤΕΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 01010

Το πασχα του 2013,εγώ ήμουν 33 χρονών,βρισκόμουν στην (Αγια Σοφια) στην εκκλησια του Ιησού Χριστού της Μαριάμ της παρθένας,την ώρα που χτύπησαν  η καμπάνες και είπε τρεις φορές **Χριστός ανέστη εκ νεκρών**,άκουσα μια δυνατά βροντή!!!Νόμιζα ότι ήταν η κροτίδες,αλλά...έγινε κάτι που δεν μπορώ να ξεχάσω. Έλαμψε ένα μεγάλο αστέρι στων ουρανό και άκουσα μια δυνατή φωνή,γύρισα γύρω γύρω και κοίταζα ποιος φώναζε,άλλα όλοι άναβαν της λαμπάδες και ο ένας αγκάλιαζε των άλλων. Κανένας δεν ήταν από το πλήθος!!!
Άκουσα εκ νέου αναπνοές,πολύ δυνατές,και η  φωνή είπε: Συχωρεμένος ο ερχόμενος,σου δίνω στεφάνι είμαι ο ΘΕΟΣ,είσαι Ιππής λευκός και αναβάτης του ίππου του λευκού,φερης μαζί σου τόξο για να κυνηγήσεις τα θηρία των μαγογ,νικάς συνέχισε να νικάς,έχασε ο σατανάς και ο θάνατος,εσύ είσαι ο εκλεκτός του ΘΕΟΥ και ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΑΛΗΘΕΙΝΟΣ ΛΟΓΟΣ,φερης την αλήθεια,είσαι από τους μάρτυρες του Ιησού Χρίστου,οπού ελευθέρωσες τα έθνη,έχεις λύση της 7 σφραγίδες της αποκαλύψεως και έρχονται  όλοι στον παράδεισο,εσύ φανέρωσες την αλήθεια και εσύ ως άνθρωπος έκρινες αληθώς με δικαιοσύνη!
Εσύ θα μπης και μόνο στο ναό του αρνιού και θα κατάργησης με δικαιοσύνη της θρησκείες του κόσμου,για να δημιουργήσουν όλοι οι άνθρωποι μια και μοναδικοί θρησκεία  το μεγαλύτερο κράτος,του αληθινού ευαγγελίου του ΘΕΟΥ.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 3910


Το φαναράκι του πασχα - ο υιός παντοκρατορας,ο χριστός της 11 εντολής.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18622111

Ο αναβάτης του λευκού ίππου είναι ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 20638611

Ξεκίνησε !!!Υμνείτε πάντες την ειρήνη,ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ είναι ζωντανός!!!!!

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18664111

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18699910

Είσαι ο νικητής και Χριστός της αποκάλυψης!!!(11Χ)

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13173710

Μου είπε ο άγγελος: Έπραξες σωστά θα τους πης όλη την αλήθεια,μεσώ του πνεύματος του Μαρμαρωμένου Βασιλιά μέγα Κωνσταντίνου απαρνήθητη του τριαδικού θεόυ,του Ισραηλ.
Βασιλέας οπού εξελθεν απο το θάνατο,με την συντέλεια του ΥΨΙΣΤΟΥ,επέστρεψε σε εποχή οπου ζουν όλοι τα σημεία των καιρών.....Συντέλεια του κόσμου που έφερα εγώ ως μαρμαρωμένος βασιλιάς και ομολόγησα αντίχριστο των υιό της Μαριάμ των υιό και λόγο του σατανά των μοναδικό θεό του Ισραήλ,που με τα ευαγγέλια του σκότωσε,(((θυσίασε))) και κατέστρεψε τους ανθρώπους και τους έκανε ζητιάνους ,οπού τα ευαγγέλια αυτά του χρηστιανισμου,δεν μπορούν να γίνουν πράξη,διότι είναι σατανική αγάπη και οι πιστή του έγιναν (ορθόδοξη χριστιανοί)  δηλαδή το (αντίθετο) των ευαγγέλιον του Ιησού χριστού της Μαριάμ και εκδικούνται,μα ακόμα των προσκυνάν τον σατανά για το χρήμα σε μια νέα εκκλησιά του σατανά.
Το ίδιο όση φέρουν στο λόγο τους στα (ιερά τους κειμανα) οπού έχουν στην κάτοχοι τους οι άνθρωποι της Γης.
Οπου διδάχτηκαν  το φόνο και το βασανισμό και τη ληστεία από τους προφήτες,είναι άκυρα. Τα σημεία των καιρών θα τα ζήσουν έως το 2029 οπού θα έλθουν στην μια μοναδική εκκλησιά όλων τον ανθρώπων της Γης,οπού φέρι το μοναδικό αληθινό όρκο προς των ΘΕΟ. Η συντέλεια του κόσμου θεωρείται Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ,ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 41010

Η ολοκλήρωση της εντολής,έτοιμος να ανοίξω (όλες) και  της 7 σφραγίδες της αποκάλυψης.
(Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ  είναι η ανώτερα διδασκαλία σε όλες της θρησκείες άλλα και σε όλες της ημερομηνίες του σύμπαντος κόσμου).Είναι ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΓΙΟΣ ΟΡΚΟΣ. Πρεπει να αλλάξουν τα πάντα σε όλες της θρησκείες!!!!


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 6121010

Παναγιά της Τήνου και η καταραμένη του διαταγή

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 5121010

Ολοκληρώθηκε τη πέρασα και πάλη σωστά,η πρώτη φόρα ήταν από την αποκάλυψη του Ιωαννη μαθητή του Ιησού Χριστού της Μαριάμ της παρθένας,στη συνεχεία από το ευαγγέλιο του απόστολου Μάρκου και από της 10 εντολές και άνοιξαν όλες και η 7 σφραγίδες είναι πραγματικοί νίκη.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 8_izoi10

Σοκ... μοιάζει με σκηνή βγαλμένη από τη Βίβλο...2 Aπριλιου του 2016
Ο «ματωμένος» Νείλος αναφέρεται στις Γραφές και αποτελεί την απαρχή... συγκλονιστικών γεγονότων.
Τι έχει γίνει;
Η συγκεκριμένη εικόνα είναι λήψη από τον δορυφορικό σταθμό και το κόκκινο χρώμα αποτυπώνει την περιοχή της βλάστησης, την οποία διασχίζει ο μεγάλος ποταμός.
Ο σταθμός Sentinel-3A δίνει χρήσιμες πληροφορίες για ερημικές και παγωμένες περιοχές, ωκεανούς, αλλά και την ατμόσφαιρα. Τα στοιχεία αυτά αξιολογούνται σε πραγματικό χρόνο και βοηθούν πολύ στην κατανόηση των φαινομένων της φύσης και τη λειτουργία του πλανήτη.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19260513

Καὶ εἶδον ὅτι ἤνοιξε τὸ ἀρνίον μίαν ἐκ τῶν ἑπτὰ σφραγίδων· καὶ ἤκουσα ἑνὸς ἐκ τῶν τεσσάρων ζῴων λέγοντος, ὡς φωνὴ βροντῆς· Ἔρχου. 2 καὶ εἶδον, καὶ ἰδοὺ ἵππος λευκός, καὶ ὁ καθήμενος ἐπ' αὐτὸν ἔχων τόξον· καὶ ἐδόθη αὐτῷ στέφανος, καὶ ἐξῆλθε νικῶν καὶ ἵνα νικήσῃ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 7_izoi10

Την έγραψε ο άγγελος την ενδεκατη εντολη,ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,σε ένα χαρτί σαν και αυτό εδώ (παλιά χαρτιά,πάπυρος λέγεται ακριβός όπως τη δείχνω,έτσι θα την δουν η πάντες γραμμένοι,έτσι μου είπε και έφυγε) ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΕΙΝΑΙ 27 ΛΕΞΕΙΣ,απο το βιβλιο τη ζωης ποτε κανης δεν χαθηκε,καμια ψυχη,νικησε το γενος των ανθρωπον,με τη βοηθεια του ΥΨΗΣΤΟΥ.Ο ανθρωπος εχει τη νοημοσυνη να συχωρεση ,αυτο ειναι που ο ΥΨΙΣΤΟΣ ειχε εφτασφραγιστο μυστικο και μας συχωρεσαι ολους.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Mark-s11

Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ είναι το πρώτο Αγιο Ευαγγέλιο,θα γραφτούν συνολικά τα 27 ευαγγέλια της ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Η ΠΙΟ ΣΩΣΤΑ,Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ.Το πρώτο ευαγγέλιο το έγραψα εγώ,διότι είχα το δικαίωμα ως συχωρεμένος άλλα και νικητής από την προσευχή μου στον ΥΨΙΣΤΟ.Να αγαπαη ο ένας άνθρωπος των αλων και σιγά σιγά όλα θα διορθωθούν.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 71010

Συνεχίζουμε η εντολή έκρινε σωστά είναι τέλια,έγινε η πρώτη μεγάλη συντέλεια του κόσμου.Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ κατήργησε για πάντα όλες της θρησκείες,όλους τους προφήτες και όλες της γραφές στο όνομα του ΥΨΗΣΤΟΥ,διότι ο όρκος είναι όρκος και φτανη ως τον ουρανό,πρέπει να είσαι τέλειος σαν ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ για να ορκιστείς στο ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ!!!Ειπε ο ΥΨΙΣΤΟΣ απανταχού και ας μην με δεχτούν οι ψίχες σας (Ειδου άνθρωποι ο σωτήρας της Γης,ο υιός παντοκρατορας,Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,ο δρόμος της αληθείας.)Σταμάτησαν όλες η βροντές και η κεραυνοί,τα σύννεφα ξανά εκλησαν και συνεχίστηκε η βροχή).

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 81010

Συνεχίζουν τα φαινόμενα σε άλλο το κόσμο,η αλήθεια θα δοθεί από τους ουρανούς,με βροχές,χιονιά,χαλάζι,δυνατούς άνεμους,ανεμοστροβιλους και κεραυνούς που ομοίους δεν έχουν ξαναδεί οι άνθρωποι  της Γης και ότι μπορη να αλαξη την γνώμη όσων δεν πιστεύουνε οτι βρίσκονται στα σημεία των καιρών.
Τα ομορφα φαινομενα συνεχιζουν στην Πατρα,καθε μερα  (τα ομορφα συννεφα,πισω απο τη γεφυρα Ριου-Αντιριου)

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Rio-an11

Μου είπε ο άγγελος να επιλέξω ένα κάστρο,επέλεξα το κάστρο στο Ρίο,έπρεπε να επιλέξω ένα μέρος. Εκεί βλέπουμε ότι από εκείνη τη στιγμή τα σύννεφα ξεχωρίζουν,ενώ στον ουρανό έχει συννεφιά,εκείνα είναι ξεχωριστά από τη μια άκρη της γέφυρας ως την άλλη,εκει βρίσκεται πλέων το πνεύμα του Μαρμαρωμένου Βασιλιά μέγα Κωνσταντίνου και αρχάγγελου Μιχαήλ,οπού εν ειρήνη παρέδωσαν(σπαθιά δυο).

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 11101015

Οι άγγελοι  θα ενεργήσουν υπέρ της Συντέλειας του κόσμου έως το 2029,οπού θα ξανά επιστρέψουν στον παράδεισο.
Μέχρι το  2029 θα πρέπει να υπάρχουν σε όλες της χώρες τα 27 ευαγγέλια της ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.


Υπάρχει ΘΕΟΣ δεν το πούλησε το καιρό ο Τσιπρας

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΗ ,ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΎΝΤΟΜΑ ΓΊΝΕΤΑΙ,ΜΙΑ ΘΡΗΣΚΕΊΑ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ,ΜΈΧΡΙ  ΤΟ 2029 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΌΛΑ ΈΤΥΜΑ


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Image113

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα H_thus11

Η ΤΙΜΩΡΊΑ ΤΩΝ ΆΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΘΝΏΝ ΚΑΙ Η ΣΥΝΤΈΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 606x3410

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα _oazzo10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Keravn11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 60726312

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Newego10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Rio-an10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Weathe10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 21201210

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Anemos10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Upl56210

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 6photo11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 1o11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Torna210

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα London10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Lesbos10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Floods11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13101110

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 12101110

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 131011

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18670816

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 1111

2029 εως 3000 ΛΘ  Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ  θα έχει πραγματοποιηθεί, ο κόσμος θα είναι τέλειος,όλοι οι άνθρωποι θα προσεύχονται στο ΝΑΟΥΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ οπου θα χτιστουν σε όλες της χώρες του κόσμου,για να λατρεύουν όλοι οι άνθρωποι των ΑΓΙΟ ΘΕΟ . Μέχρι την ώρα οπου θα φύγουν από αυτη τη ζωή και θα μπουν στων  Παράδεισο και θα δουν το βουνό,που το ονόμασε ο ΘΕΟΣ,( Ο ΘΡΟΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,ΤΟ ΒΟΥΝΌ ΠΟΥ ΟΝΟΜΆΖΕΤΑΙ ΜΈΓΑ ΕΛΕΟΣ.)
Ο ΘΕΟΣ θα δοξάζεται σωστά επιτελούς,δεν θα ζουν με φόβο τα παιδιά του κόσμου. έχρισε ο ΘΕΟΣ όλων μας,άλογα λευκά,σε ολόκληρη την γη,οπού θα δοξάζουν μόνο τον ένα ΘΕΟ και  θα ενώσουν στην αγάπη του όλους τους ανθρώπους. Είπα την αλήθεια σε όσα γνώρισα και σε όσα είδα!


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19430011

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19148910

ΤΟ ΣΎΜΒΟΛΟ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 16_izo10

Το φως του κόσμου και της ζωής η σημαία τής συντέλειας του κόσμου και της παγκόσμιας ειρήνης!!!!!!!!!!!


Η ενδέκατη εντολή-η πρώτη μεγάλη συντέλεια του κόσμου
Η νέα μέρα,μια νέα ανατολή σε ολόκληρο το κόσμο,θα γίνουν πολα θαύματα απο των ΑΓΙΟ ΘΕΟ ΜΑΣ,από τους ουρανούς για να σφραγιστή η αλήθεια και ο λόγος του.


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 20108211

Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΝΙΟΥ - Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΙΟΝ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
(1) (ΜΙΑ) ΘΡΗΣΚΕΊΑ ΥΠΆΡΧΕΙ (1) (ΕΝΑΣ) ΥΨΙΣΤΟΣ ΘΕΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 13043410


O Θεός του Ισραήλ ο σατανάς η των μασονων ο βασηλιας,δυλαδη των μαγων ,που έδωσε της 10 εντολές στο Μωυσή,και σκότωναν κάθε άνθρωπο με αυτές,έστειλε το σωτήρα και μεσια χριστό του στο Ισραήλ,των Ιησού Χριστό της Μαριάμ της παρθένας,για να απελευθέρωση το Ισραήλ. Μέσα από των Ιησού Χριστό εκπλήρωσε ο σατανάς το δικό του ευαγγέλιο.Δεν είναι ΑΓΙΟ το πνεύμα του Ιησού Χριστού,σκοτώνονται η πιο σωστα θυσιαζονται αοπλοι δισεκατομμυρια άνθρωποι ενω οι εχθροι τους εχουν οπλα,σε μια σατανικη ειρηνη την ατομικη ειρινη,πρεπει ολοι να καταλαβουμε οτι την ειρηνη την κανουν ολοι,γιαυτο την λεν και ειρηνη εαν την κανουν η μισοι σκωτονονται ολοι οι αθωοι και καταστρεφουν ολους οσους θελουν να εχουν τη πατριδα τους και να ειναι ελευθερο εθνος,από τη λεη η αποκάλυψη,απο των αντίχριστο,θανατωθήκε το 1/4 της ανθρωπότητας για 2016 χρόνια,αν διαβασης κανονικα τα ευαγγελια του Ιησου Χριστου μας δινη οδηγιες να μας σκωτοσουν,να μας βασανισουν,αλλα και να χασουμε καθε ελπιδα σαν εθνος ακομα και τη πατριδα μας,την οπια μετα απο καθε πολεμο την λεηλατουσαν και δεν ειχαν ουτε να φανε οι χρηστιανοι,αίτια είναι τα υπόλοιπα ευαγγελια που έδωσε ο σατανάς ο ψευδοΘεός και Βασιλιάς της σολομωνικής στοάς,ο άρχων της μασονίας.Που είναι μόνο προς όφελος του λαού του Ισραηλ.Αλλα και οσων δεν πηστεψαν στο χρηστιανησμο.
Οπιος των πίστεψε των Ιησού Χριστό της Μαριάμ της παρθένας σκοτώθηκε διότι δεν έπρεπε να των πιστέψουν,όπως σωστά έπραξαν οι Εβραίοι,αλλά είναι πλεων και ο μοναδικός σωτήρας τους.Δεν ήταν χριστός του αληθινού ΘΕΟΥ,άλλα του σατανά,όπως και όλοι οι προφήτες,έτσι εκδικήθηκε ο σατανάς τους ανθρώπους,τους έβαλε σε μίσος άλλα και σε αιωνίους πολέμους,με κάθε τρόπο . Έτσι ο σατανάς απελευθέρωσε το Ισραήλ.Δεν θα υπειρχε το Ισραηλ ως χωρα εαν δεν το απελευθερωνε ο Ιησους Χριστος,θα μιλουσαν σημερα ολοι,μονο Ιταλικα εκει.Οπου πηγε ο χρηστιανισμος εγιναν εμφιλιοι πολεμη.

Ένας είναι ο αληθινός ΘΕΟΣ και δεν έχει προφήτες,εχει μονο αγγελους που εμφανιζωνται στο φως της ημερας,πραγματικα αυτη ειναι του αληθεινου ΘΕΟΥ,έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκάλυψης και όλοι μαθαίνεται την αλήθεια.
Κανένας άνθρωπος πάνω στην Γη δεν γνωρίζη το όνομα του αληθεινου ΘΕΟΥ και δημιουργού όλου του σύμπαντος,μόνο εγώ ,που έλυσα την αποκάλυψη και εκπλήρωσα όλες της γραφες.Ο ΘΕΟΣ είναι τέλειος και αγαπαη τους ανθρώπους που θέλουν την ειρήνη. Άνθρωποι όλης της Γης κάνετε της ανάποδες αμαρτίες,απαγορεύεται να σκοτώσετε άλλα και να βασανίσετε τους ανθρώπους του αληθεινου ΘΕΟΥ.Σας τάζω όλους από την πρώτη γέννηση κάθε ζωής στον κόσμο στον ΘΕΌ των δημιουργώ του σύμπαντος,πραξτε όλοι στων κόσμο το ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,δεν έχω εγώ ποτέ καμία απώλεια. Τωρα μάθατε την αλήθεια κοφτερή ανατολή




Άνοιξα ζωντανός και έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκαλύψεως με την ενδέκατη εντολή διότι δεν έχω εγώ ((( απώλειες ))) η τέλια συγχώρεση , η τέλια αγάπη , όλα στο τέλειο μηδέν. (Πλέον ολοι μαζί είμαστε τέλειοι),έναν θεό έχουμε όλοι οι πάντες,των δημιουργό μας !!!Ότι γραφη δεν ξεγραφη και δεν πρέπει να υπάρξει ποτέ,βασανισμός με οποιοδήποτε  τρόπο η φόνος με οποιοδήποτε τρόπο , είναι σαν απώλεια του (καθήκονά και ομοίωση),σεβασμός και μεταξύ των ανθρώπων,σεβασμός στην ζωή,αυτή είναι η αιώνια αμαρτία και δύσκολα συχωριέται έως καθόλου (βασανισμός και φόνος) διότι από τα ευαγγελια του σατανά,που τα ποδάρια του είναι όλη οι προφήτες ,σκοτώθηκαν οι άνθρωποι,με πόλους και (((ύπουλους τρόπους))),δεν σώθηκαν από (((κανέναν))) σε ολόκληρη την ανθρωπότητα από αυτά τα υπάρχων και άκυρα πλέων ευαγγελια (αυτό είναι αληθινή σοφία και μετραη για όλους τους ανθρώπους,διότι έμενα έχρισε ο Θεός μας έναν άνθρωπο να έχω τη ράβδο της δικαιοσύνης,που είναι ένα φαναράκι,διότι αληθινα  ξεπέρασα καθε δυκαιωσηνη με κάθε τρόπο με την αγάπη μου σε εσάς όλους πάνω στη γη και σε ολόκληρη τη ζωή στο τελειο σύμπαν,διότι εκπλήρωσα την αλήθεια και των αληθινο λόγο του Άγιου θεού μας,σας ευχαριστο πολύ όλους εσάς και των Αγιο Θεό μας. Ζήστε οι πάντες έως την τέλια ώρα που θα έρθει,διότι αληθώς  θα εκπλήρωθη η μεγάλη ανάσταση των νεκρών και η αφθαρσία των ζωντανών,που μόνο ο ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΣ  ,θα εκπλήρωση.) !!!!


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 15861110

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 19353122


ΕΑΝ δεν γινη το 2018 έως το 2029 η δεύτερα παρουσία,σκοτώνουν άδικα οι φονιάδες όλων των προφητων του σατανά αθώους ανθρώπους ,αλαξτε και πιστέψτε μόνο στο ΔΗΜΙΟΥΡΓΏ,Σβησε τα fakebook και βγες μια βόλτα στη βροχή

ΚΟΦΤΕΡΉ ΑΝΑΤΟΛΉ
Είπα την αλήθεια


Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Peace_11

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Mark-s13

Ο λογος του ΘΕΟΥ ειναι ο υμνος της ειρηνης




Κεφάλαιο[1] Η ΣΥΝΤΈΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΌΣΜΟΥ Η ΈΡΧΕΤΑΙ Η ΔΕΎΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΊΑ???  

https://11entolh.forumgreek.com/t11-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα  

https://11entolh.forumgreek.com/t12-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο [3] Έλυσα της 7 σφραγίδες της αποκάλυψης και εκαψα τη αποκάλυψη του Ιωάννη και αποκαλύπτω το τέλος του κόσμου.  

https://11entolh.forumgreek.com/t13-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο {4} Το θαυμα της Συρίας........................ΤΟ ΜΕΓΑ ΘΑΥΜΑ ΣΤΗ ΣΥΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΗΣ ΣΕΗΝΤΑΝΑΓΙΑΣ  

https://11entolh.forumgreek.com/t14-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο [5] Η ενδεκατη εντολή και το τραγούδι  

https://11entolh.forumgreek.com/t15-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο [6] Κεφάλαιο [6] Τα σημεία των καιρών και τα σπάνια φαινόμενα της αποκαλυψεως.....

https://11entolh.forumgreek.com/t16-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο [7] Ο Χριστός ξανασταυρώνεται

https://11entolh.forumgreek.com/t17-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Κεφάλαιο [8] ΑΓΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΎ ΘΕΟΎ ΤΗΣ ΖΩΗΣ  

https://11entolh.forumgreek.com/t18-topic

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα Dd3f3-10

Η ενδέκατη εντολή-η πρώτη μεγάλη συντέλεια του κόσμου
Η νέα μέρα μια νέα ανατολή σε ολόκληρο το κόσμο,θα γίνουν πολα θαύματα απο των ΥΨΙΣΤΟ,από τους ουρανούς για να σφραγιστή η αλήθεια και ο λόγος του.Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.

Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18951310
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα 18157411
Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ,ΑΣ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ
Ειπε ο Ιησους Χριστος - θα γνωρίσετε την αλήθεια και η αλήθεια θα σας ελευθερώσει
Μη φοβάστε! Θα είμαι μαζί σας κάθε μέρα Μέχρι τη συντέλεια του κόσμου!Αλλη μια αποδιξη οτι ΔΕΝ ήταν ο θεός. ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΤΑΠΕΙΝΟΙ!!!!!!Ελυσα την αποκαλυψη!!!Καταργώντας τη πρώτη εντολή από της 10 που έδωσε στον Μωυσή ο σατανάς για να μην πάμε πότε στο παράδεισο ο Ιησους Χριστος της Μαριαμ,αλλα και ο Μωυσης σκοτωσαι και το λαο του και τους Αιγιπτιους και φυσικα εκλεψε,παρεβηκαν και η δυο της 10 εντολες!αλλα στην συνεχεια κάνοντας ότι ο Ιησούς Χρίστος είναι ο (θεός),έφτιαξε την εκκλησιά του,των ναό του Σολομώντα,δυλαδη τον ναο του αντιχριστου,έτσι πότε δεν προσκυνήσαμε οι άνθρωποι των ΎΨΙΣΤΟ,άλλα των άνομο σατανα. Ενω ένας είναι ο ΘΕΟΣ Ο ΥΨΙΣΤΟΣ ο δευτερος που εκανε το θεο,δυλαδη ο σατανας επεσε στη κολαση,ο σατανάς δημιούργησε πάνω από 100 ψευδό θεούς και πλάνεψε,όλους τους ανθρώπους,για να μην πιστευουμαι ποτε στων αληθεινο Δημιουργό μας.Έλυσα την αποκάλυψη,σκοτονουν το κοσμο ξυπνιστε!!!Η αλήθεια θα σας ελευθερώσει!!!!!Δεν θα υπαρξη απολεια απο των ΝΑΟ ΤΟΥ ΑΡΝΙΟΥ,αλλα θα περασετε στη δικαιοδοσια του ΥΨΙΣΤΟΥ η μη τηροντες το ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.Μεχρι το 2029 πρεπει να εχετε τα 27 ευαγγελια και την μοναδικη εκκλησια πρως των ΥΨΙΣΤΟ,Ο ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ,ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΚΗΝΙΘΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΤΙΦΛΟΙ,ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΑΝΑΠΙΡΟΙ,Η ΚΑΤΑΚΙΤΗ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΗΣ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΙΟΣ,Ο ΜΟΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΨΙΣΤΟΣ,ΔΕΝ ΑΝΑΣΤΕΝΩ ΝΕΚΡΟΥΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΘΑΥΜΑΤΑ,ΦΕΡΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΥΨΙΣΤΟΥ,ΓΙΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΥΨΙΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!!!ΠΟΥ ΝΙΚΙΣΕ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΕΚΤΕΛΟΥΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://11entolh.forumgreek.com
 
Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΟΦΤΕΡΗ ΑΝΑΤΟΛΗ  :: Κεφάλαιο[2] Το φαναράκι του πασχα-
Μετάβαση σε: